Model Uçak Egzersiz Planı, Dilekçe ve Evrakları(2014-2015 Eğitim-Öğretim yılı)

5
11.264 views

 

 

model uçak mustafa çakır

 

 

Kimler Model Uçak Egzersizi Açabilir?

Rehber öğretmen Model Uçak Sertifikası Olan öğretmenler bu egzersizi açabilirler.

 

Türk Hava Kurumu ile beraberce organize edilen Model Uçak yapımı hakkında biraz açıklama yapalım.Öncelikle model uçak egzersizi yapmak istediğinizi sene başında yapılan belirtmeniz lazımdır. Okula Dilekçe, Yıllık Plan, Öğrenci Listesi ve Rehber Öğretmen Sertifikasının fotokopisini de ekleyerek bir dosyaya 2 nüsha şeklinde okula teslim ediniz. Gerekli onayları aldıktan sonra  Türk Hava Kurumu İl Şubesine ve kaç tane malzeme isteğiniz varsa dilekçe şeklinde talepte bulununuz. Malzemelerinizi de aldıktan sonra artık başlayabilirsiniz. Belgeler Ektedir.

 

Model Uçak Dilekçe

Yıllık Plan 2014-2015

Veli İzin Belgesi

Öğrenci Listesi

5 YORUMLAR

  1. Hocam bu kurs için thk 18 saat açabileceğimi söyledi siz iki grup yapmış ve saatleri kendinize göre belirlemişsiniz.Acaba bende saat sayısını artırabilirmiyim.Siz neye dayanarak iki grup yaptınız.18 *5 90 saatlik kurs için 5 grup yapmam gerekiyor ve 5 ay sürüyor.Milli eğitim acaba karışmıyormu kaç saat olduğuna.

  2. 15 Haziran da başlayacak olan model uçak kursuna gidecem ama okula müdür beye görevli izinli olabilmem için nasıl dilekçe yaZdırmam gerektiğini bilmiyorum. Bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim

CEVAP VER