Teknoloji ve Tasarım dersi Twitter gündem çalışması yapılacaktır

0
2.944 views

Tüm teknoloji ve tasarım öğretmeni arkadaşlara duyurulur.

Dersimizin öncelikli 5. 6. 7. ve 8. sınıflarda okutulması ve diğer tüm taleplerimiz için 30.01.2018 SALI günü saat 16.00 da Twitter‘da etkinlik yapılacaktır.

Gündem için belirlediğimiz etiketler aşağıdadır.

  • #TeknolojiTasarım2023e
  • #TeknolojiTasarım5678eŞart 
  • #TeknolojiTasarımHedefte5678

Öğretmen arkadaşlar saat 16.00 itibarıyla twitterda yukarıda belirleyeceğimiz taglardan biriyle paylaşım yapmak üzere hazır olmalıdırlar.

Paylaşımları yaparken Kısa videolar, etkinlik resimleri ile dersimizi anlatacak nitelikli çalışmaları mutlaka kullanmalıdırlar.

Twitterda geçen haftaki gündem çalışması ile elde ettiğimiz Destekleme ve yetiştirme kurslarını hatırlamanızı bu sebeple yarın ki etkinliğe mutlak suretle katılmanızı istiyoruz. 

İnternet sitesi olan tüm öğretmen arkadaşlarımız, il koordinatörleri, formatör teknoloji ve tasarım öğretmenleri bu çalışmaya destek vereceğinden büyük ses getireceğini düşünüyoruz. Tüm facebook gruplarında ve whatsapp gruplarında etkinlik saatini paylaşınız.

Bu etkinliğe destek verebileceğini düşündüğünüz arkadaşlarınıza ve hatta öğrencilerinize ve velilerinize ulaştırarak gündemde daha uzun süre kalabiliriz.

Yukarıdaki tag’lara ilaveten aşağıdaki kişi ve kurumları da mutlaka etiketleyiniz.

Etiketler:

@AbbasGucluTR
@egitimajansi
@gencbakisaguclu
@fatihportakal
@KucukkayaIsmail
@egitimis
@BirlesikKamu_is
@TurkEgitimSen
@egitimsen
@EgitimBirSen
@ikoncuk

Emek veren tüm öğretmenlerimize Teşekkür ederim.

 

 

CEVAP VER